Google Medic Güncellemesi Sonrası İyileşme Var

WebmasterWorld  forumunda bazı web yöneticileri ve seo uzmanları tarafından paylaşılana göre 1 ağustos’ta gerçekleşen medic güncelleme sonrası sayfalarında düzelmeler olduğunu belirtti.  Bahsettikleri yeni bir güncelleme geldiğinden dolayı mı düzeldiği veya başka bir işlem mi yapıldığı gibi bir çok soruyu beraberinde getirse de Google tarafından resmi bir açıklama bulunmuyor.

Google’ın bu güncellemede bir düzeltme olmadığını söylemesine rağmen bazı arkadaşlar Panda tavsiyesine bakıyor – bazı budama içeriği ve bazı şeyler yapıldığı görülüyor.

 

Black Hat World kısmında yazan birisi;

İşte benim SERP Güncellemem. Her şey yavaş yavaş normale döndü gibi görünüyor. Peki neredeyse … Ben ne yaptım?
Hiçbir şey değil…

Sadece bekledim. Sitede yazar biyografisi yok. Sanırım niş yüzünden. Mizah ya da dedikodu sitesi.

WebmasterWorld kısmından yazan birisi;

Google, 1 Ağustos güncellemesine geri döndü mü? Sayfalarım Ağustos güncellemesine geri döndü. Güncelleme, şirketim ve diğer birçok şirket için tam bir felaketti. Aynı şekilde bağlantı profillemesi olan sayfaları yalnızca silemezsiniz. 1 ile 16 Ağustos arasında yüzde 40 oranında gelir kaybım vardı. Şimdi geri döndü. Google bu güncellemeyle beni korkuttu. Bu # 15 $ nedeniyle 15 gün içinde 10.000 dolar daha az gelir! Şimdi döndüğüne sevindim. Gelecekteki güncellemelerin önünde kalmak için SEO’ya daha fazla enerji koyacağım.

Benim hizmet verdiğim sitelerde herhangi bir gerileme olmadığı için tespit etmekte zorlanıyorum sizin böyle bir durumda bulunan siteniz var mıydı ve şimdi durumu nasıl yorumlarınızı bekliyorum.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir